5-10 klasių

Nr.

Mokytojo

v., pavardė

 

PIRMADIENIS

ANTRADIENIS

TREČIADIENIS

KETVIRTADIENIS

PENKTADIENIS

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

1.

R. Gžybovski

(fizika, gamta ir žmogus)

 

 

 

 

 

9

 

10

6gam

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

6gam

 

 

10

 

 

 

2.

D. Daukševičienė

(lietuvių kalba)

 

 

6

6

9

7

 

9

10

7

7

6

9

 

7

6

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

10

9

7

6

 

 

3.

I. Orlova

(lenkų kalba)

6

10

9

10

7

5

 

5

7

 

6

9

10

 

 

9

5

10

6

7

7

5

5

 

7

9

6

6

 

 

 

 

 

 

 

4.

L. Kieras (geografija, muzika, gamta ir žmogus,)

 

 

 

1

5gam

6g

10

7g

0

1

3/4

5

 

 

 

 

 

0

2

10g

9

9g

3/4

 

 

6g

 

7

2

 

5gam

9g

7g

6

 

5.

R. Piotrovski

( istorija, žmogaus sauga, ekonomika, pilietiškumo pagr.)

5

9

10

7

6 ž

10p

 

 

 

 

 

 

 

 

5

10

7

9

p

9e

 

 

 

 

 

 

 

 

9

6

10p

 

 

 

 

6.

R. Šuscickaja

(matematika ir inf. technologijos)

7

 

5

9

10

 

 

6

i

9

i

10

5

i

7

7

i

10

i

6

5

 

9

10

 

 

6

6

5

 

 

 

 

7

9

6

5

10

7

 

7.

V. Kasperavičiūtė (chemija)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

9

10

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

S. Jurgelevičienė (biologija)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

7

9

10

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

R. Matickienė

(lietuvių k.)

 

5

3/4

2

1

 

 

3

4

2

1

1

5

 

3

1

2

2

4

5

 

 

 

 

 

 

 

 

5

5

2

4

3

3/4

 

 

 

10.

M. Klepka

(tikyba)

 

 

 

 

 

 

 

 

1

5

9

10

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

7

3/4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

B. Kieras

(technologijos)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9/10

7

7

5

5

6

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

A. Masys

(dailė)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

5

7

10

9

 

 

 

 

 

 

 

13.

K. Balakhtar

(anglų kalba)

 

7

2

3

 

 

 

 

5

6

10

 

 

 

 

2

9

6

7

3/4

10

 

10

4

6

5

9

 

 

7

4

3

9

5

 

14.

R. Masalis

(kūno kultūra)

9/10

6

7

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

6

5

9/10

 

15.

B. Lavrukevič (integruotas technologijų kursas)

 

 

 

 

 

 

9