Dalyvavome veiksmo savaitėje „Be patyčių 2017“

Patyčios nėra retas reiškinys šiuolaikinėje mokykloje, todėl kasmet Lietuvoje yra organizuojama patyčių prevencijos renginių veiksmo savaitė „Be patyčių“. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir mūsų mokykla.

1-3 klasių mokiniai dalyvavo patyčių prevencijos užsiėmime su mokyklos psichologe Rasa Ragažinskiene. Priešmokyklinės grupės ir 1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo ir kitose veiklose su pradinių klasių mokytojomis. Mokytoja Elvyra Lavrukaitinė pristatė skaidres, susijusias su tema,  Lucija Kašėtienė suorganizavo prevencinius žaidimus, o Violeta Naumovič vedė praktinę veiklą „Žmogeliukai“ – darbelius, su kiekevieną mokyklos pradinio ugdymo ugdytinį apibūdinančiu žodžiu. Priešmokyklinės grupės pedagogė Halina Grinevič parengė ugdytinių pasirodymą su eilėraščiais, kurių tema buvo – mandagumo žodžiai. Be to ugdytiniai žaidė pagal muziką ir sportavo mokyklos salėje. Ir visa tai tam, kad vaikai įsisąmonintų draugiško ir pagarbaus elgesio vienas su kitu svarbą ir užbėgtų už akių bet kokioms patyčioms mūsų mokykloje.

Vyresniųjų kalsių mokiniams buvo parengti užsiėmimai „Apie elektronines patyčias“ bei „Nelauk, kol sunkumai užaugs“. Moksleiviams taip pat pravesti psichologės R.Ragažinskienės užsiėmimai.

Informacijos autorė E.Rumbutė

Nuotraukų autorės E.Lavrukaitienė ir V.Naumovič