Iš Lenkijos – su medaliais

Mokslo metams jau įsibėgėjus, vėl atgijo mokyklos sporto gyvenimas. Spalio 23-24 d. mūsų tenisininkų komanda su mokytoja Galina Grinevič dalyvavo XIV-ajame tarptautiniame draugiškame stalo teniso turnyre „Lietuva-Lenkija 2010“, kuris vyko Suvalkuose.

 

            StaloTen1.JPGTurnyrą inicijavo Marijos Konopnickos mokyklų grupė Stary Folvark mieste, o pagrindinė organizatorė – Danuta Remiško. Su šia mokykla esame pasirašę bendradarbiavimo sutartį ir jau ne vienerius metus rengiame bendrus sporto renginius. Draugiško bendradarbiavimo pavyzdys - šią vasarą su Stary Folvarko mokyklos mokiniais vyskusi stalo teniso stovykla Senuosiuose Trakuose, o vėliau – savaitę mūsų mokyklos sporto aistruoliai stovyklavo Suražo mieste. Stovyklą vainikavo gražus tarptautinis turnyras, kuriame dalyvavo ir atstovai iš kaimyninės Baltarusijos.

 

            Pasak mokytojos, mokyklos sporto klubo „Tezaurus“ vadovės Galinos Grinevič, XIV-ajame tarptautiniame draugiškame stalo teniso turnyre Suvalkuose dalyvavo daugiau nei 50 komandų iš Suvalkų apskrities, tačiau iš Lietuvos buvome vieninteliai.

 

            Mūsų mokiniai iš turnyro parsivežė ne vieną medalį: 8 kl. mokinė Kateryna Liachovič užėmė I-ąją vietą, 7 kl. mokinys Evald Grinevič – II-ąją vietą, 3 kl. mokinė Evelina Grinevič – III-ąją vietą. Aukšti pasiekimai tarptautinio turnyro mastu ir likusių mokinių: aštuntokė Greta Okunevič užėmė IV-ąją vietą, 7 kl. mokinė Samanta Daukševič ir 8 kl. mokinys Marek Bliuj – V-ąją vietą.

 

            StaloTen2.JPGStalo tenisas mūsų mokykloje yra labai populiarus, turime susiformavusią stiprią tenisininkų komandą, kurių dėka mokykloje vis daugėja įvairių prizinių taurių ir medalių. Artimiausia proga įrodyti savo meistriškumą – tai VII-asis tarptautinis stalo tensio turnyras „Senieji Trakai 2010“, kuris vyks Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio mokykloje gruodžio 10-11 d.

 

 

 

            Irena Stefanovič