Išvyka į gaisrinę

Šių metų lapkričio 15 d. mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai vyko į Trakų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, kur buvo rengiama atvirų durų diena. Vaikai dalyvavo edukacinėje akcijoje "Būk saugus, moksleivi", kurios tikslas - supažindinti pradinių klasių moksleivius su saugaus elgesio taisyklėmis namuose, mokykloje, gamtoje bei paaiškinti, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus.

Vaikus, ypač berniukus labai sudomino ugniagesių darbo specifika. Jie drąsiai klausinėjo apie techninę įrangą, galėjo užsidėti gaisrininko šalmą bei atsisėsti už specialiųjų tarnybų automobilių vairo. Kiekvienas jų norėjo jaustis tikru gaisrininku.

Mokiniai susipažino su nelengva, bet labai įdomia gaisrininkų profesija. Gavo vertingų patarimų, kaip reikia gerai pasiruošti, kad kilus gaisrui nekiltų pavojingų situacijų. Taip pat sužinojo, kad ugniagesiai gelbėtojai ne tik gesina gaisrus, bet ir gelbėja žmones, išlaisvina iš sudaužytų automobilių autoavarijų metu nukentėjusius asmenis, padeda gyventojams nelaimėse buityje, talkina kitoms specialiosioms tarnyboms, gelbėja skęstančiuosius.

Visų mokinių, tėvelių bei pedagogų vardu nuoširdžiai dėkojame Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistams už suteiktas žinias, už galimybę pažinti gaisrininko profesiją iš arti, už turiningai praleistą laiką.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pradinių klasių mokytoja

Elvyra Lavrukaitienė