Kalbų integracinio projekto pristatymas

Gegužės 19 dieną Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje vyko kalbų integracinio projekto pristatymas Trakų rajono pradinių klasių mokytojams. Projektą vykdė lenkų kalbos mokytojos Elvyra Lavrukaitienė bei Lucija Kašėtienė, lietuvių kalbos mokytoja Renata Zarembaitė, anglų kalbos mokytoja Edita Rumbutė, muzikos mokytoja Lilija Kieras ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Galina Grinevič.

Pedagogės visus mokslo metus vedė po kelias integruotas pamokas, įtraukiant į veiklą ne tik visus pradinių klasių mokinius, bet ir priešmokyklinės grupės ugdytinius. Integruotoms kalbų pamokoms buvo pasirinktos įvairios temos, atsižvelgiant į mokinių amžių, poreikius bei susidomėjimą, tačiau projekto apibendrinimui ir pristatymui pasirinta kalbėti apie profesijas. Mokytojos  pristatė projektą trimis kalbomis: lietuvių, lenkų bei anglų. Per užduotis, kryžiažodžius ir vaizdines priemones mokiniai sužinojo ne tik apie esamas, šiuo metu populiarias profesijas, bet ir apie senovėje buvusias, dabar išnykusias.

Dėl įvykdyto kalbų integracinio projekto pagiriamųjų žodžių negailėjo Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos pavaduotojos Alinos Sobolevskos bei Lentvario pradinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Edita Šestakauskienė.

 

 

 P5190633.JPG

 P5190646.JPG

 P5190647.JPG

 P5190652.JPG

 P5190655.JPG

 SAM_1863.JPG

 

Renata Zarembaitė