Kalėdinė vakaronė Senųjų Trakų A.Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje

Štai ir tai dar kartą Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos bendruomenė susibūrė prie Kalėdų prakartėlės.  Šis, visą bendruomenę sutelkiantis, renginys įvyko gruodžio 18 d. Ir maži, ir dideli, tėvai, vaikai, seneliai, mokytojai ir jų mokiniai susitiko paminėti Kristaus gimimo šventės.

Muzikinio spektaklio scenarijų ruošė tikybos mokytoja Janina Lakomska ir muzikos mokytoja Lilija Kieras, o pasirodyme dalyvavo visi mokyklos ugdytiniai. Spektaklyje buvo papasakota Atpirkėjo gimimo istorija, kuri kas met pasakojama originaliai, pasitelkus kūrybinę išmonę. Muzikinėje dalyje skambėjo gražios šlovinimo giesmės, kurias atliko mokyklos vaikų choras, Senųjų Trakų moterų ansamblis ir individualūs jaunieji atlikėjai Ana Baranovska ir Klaudija Lavrukaitytė. Instrumentinės muzikos melodijomis renginį nuspalvino Agata Kieras, Hubert Tomaševič, Evelina Grinevič ir Kamilia Fominova. Tėveliai prisidėjo papuošdami vaikus gražiais vaidinimo kostiumais ir nukraudami stalą gardžiais kūčių patiekalais. Po iškilmingosios dalies visiems buvo galima drauge laužti bendravimo duonos ir tiesiogine, ir perkeltine prasme.

Renginį savo buvimu palaimino Senųjų Trakų Viešpaties apsireiškimo vienuolyno vienuolės. Sesuo Monika tarė Viešpaties meilės žodžius susirinkusiems. Mokyklos bendruomenę taip pat pasveikino direktorius Romuald Gžybovski ir renginyje dalyvavusi Senųjų Trakų seniūnė Ana Ingelevič.

Savo Kalėdų nuotaiką sukūrėme drauge, lieka sulaukti pačios šventės, kuria džiaugsimės  kartu su visu krikščionišku pasauliu.

 

 

Informacijos autorė Edita Rumbutė

Nuotraukų autorius Ričard Tomaševič