LIETUVOS JAUNIŲ IR JAUNUČIŲ TOP-12 STALO TENISO ČEMPIONATAS

       

Kas šiandien galėtų suskaičiuoti keleriose teniso varžybose ar čempionatuose per savo sportinę karjerą dalyvavo mūsų mokyklos mokinė Evelina Grinevič? Varžybų išties būta labai daug ir Lietuvoje, ir užsienyje. Galbūt ir pati mergina nepasakytų tikslaus jų skaičiaus.

            Balandžio 18 d. Evelina vyko į Šalčininkuose vykusį Lietuvos jaunių ir jaunučių TOP-12 teniso čempionatą. Jau daugelį metų vykstančių jaunių ir jaunučių žaidynių reikšmė didinant vaikų ir jaunimo užimtumą, atrenkant geriausius sportininkus išlieka tikrai didelė. Tačiau šios žaidynės atlieka dar vieną svarbų vaidmenį – skatina sveiką konkurenciją, norą sportuoti ir siekti geresnių sportinių rezultatų.

  2018 metų geriausių stalo teniso žaidėjų atranka tapo ypač svarbi 10 klasės mokinei Evelinai Grinevič. Ji pateko į geriausių šių metų stalo teniso žaidėjų sąrašą ir dalyvavo Lietuvos jaunių TOP – 12 čempionate. Sužinojusi apie Šalčininkuose vyksiantį stalo teniso čempionatą, Evelina labai apsidžiaugė: „Turiu galimybę dalyvauti tarp šalies stipriausių. Šansas visada yra – svarbiausia būtų noras!“ O noro merginai niekada netrūksta. Ryžto, beje, taip pat.

 „Evelina yra šauni mergina, ji daug dirba treniruotėse, jos mokymosi pasiekimai yra puikūs,“ – pagyrimo žodžių merginai negaili mūsų mokyklos mokytojai. Pasirodo, sportas nė kiek netrukdo Evelinos mokslams, o mokslas sportui tik padeda. Stalo tenise vien tik kamuoliuko atmušinėti neužtenka, čia reikia ir „galvą turėti“ – suspėti per sekundės dalelytę priimti teisingą sprendimą.

          „Man neteko matyti Evelinos žaidžiančios tenisą svarbiose varžybose, bet tikrai žinau, kad ji žaidimui atiduoda visą savo jėgų maksimumą. Man teko matyti ją dalyvaujančią tinklinio varžybose. Aš stebėjausi Evelinos ištverme, greita reakcija, pergalės siekimu,” - teigia lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Daiva Daukševičienė.

Taigi dalyvaudami tokiose varžybose jaunieji sportininkai tobulėja ir įgyja neįkainojamos patirties. Nors Evelinai nepavyko užimti prizinės vietos, ji garbingai atstovavo Trakų miestui ir liko 7–oje vietoje. Belieka padėkoti už suteiktą galimybę dalyvauti tokiame renginyje.