Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų stalo teniso finalai

2016 m. kovo 25 dieną stalo tenisininkai rinkosi Širvintose, kur vyko lemiamos finalinės Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų stalo teniso varžybos.

Tarpzoninėse varžybose dalyvavo 50 komandų. Finalinėse varžybose teisę dalyvauti iškovojo po šešias mergaičių ir berniukų bendrojo ugdymo mokyklų komandos.

Mūsų mokyklai atstovavo mergaičių komanda: Klaudija Laurukaitytė, Evelina Grinevič ir Paula Juškėvečiūtė. Iškovojusios I vietą rajono ir zoninėse varžybose, jaunosios tenisininkės užsitikrino kelialapį į Lietuvos mokyklų žaidynių finalą ir komandinėse mergaičių varžybose laimėjo II vietą. I vieta atiteko Šilalės rajono Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos sportininkėms, o III -  Molėtų rajono Balninkų pagrindinės mokyklos mergaitėms.

Asmeninėse mergaičių varžybose I vietą iškovojo Gabrielė Brazauskaitė iš Šilalės, II vieta atiteko Robertai Vaivadaitei, o III vieta -  mūsų mokyklos aštuntokei Evelinai Grinevič.

Nuotraukose:

Nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos taurėmis, medaliais ir asmeniniais prizais