MES DIDŽIUOJAMĖS SPORTINIAIS MOKINIŲ LAIMĖJIMAIS

Trakų rajono mokyklų žaidynių stalo teniso varžybos

2018 m. vasario 2 d. Senųjų Trakų A.Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje vyko Trakų rajono bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų, gimusių 2001 metais ir jaunesnių, stalo teniso varžybos. Varžybas organizavo kūno kultūros ir sporto centras bei Trakų r. savivaldybės administracijos Švietimo skyrius. Varžybose dalyvavo Trakų rajono gimnazijų ir Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokiniai. Po ilgos ir atkaklios kovos I vietą laimėjo ir į kitą etapą, t.y. į zonines varžybas, pateko Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos vaikinų teniso komanda. Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanojamos diplomais ir medaliais. Zoninėse varžybose dalyvavo 6 rajonų gimnazijos. Trakų rajoną atstovavo mūsų - Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos - vaikinų teniso komanda. Nors į kitą etapą ir nepatekome, tačiau mūsų mokyklos mokiniai iškovojo garbingą II vietą.

Mūsų mokyklos merginos ir vaikinai - rajono vicečempionai!

2018 m. kovo 9 d. mūsų mokykloje vyko Trakų rajono bendrojo lavinimo mokyklų merginų, gimusių 2001 metais ir jaunesnių, tinklinio varžybos. Varžybas organizavo kūno kultūros ir sporto centras ir Trakų r. savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.

Į svečius buvo atvykusios Rūdiškių, Lentvario Motiejaus Šimelionio, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijų komandos. Susirinkusius į turnyrą pasveikino ir sėkmės palinkėjo kūno kultūros vyr. mokytojas Rimantas Masalis. Po sveikinimo žodžių komandų kapitonės ištraukė burtus, kurie nulėmė kiekvienos komandos varžoves. Tądien daug jaudulio buvo mūsų mokyklos sporto salėje, kadangi varžovės buvo pakankamai stiprios, bet mūsų merginos, nepaisydamos nieko, buvo pasiryžusios siekti pergalės. Mūsų mokyklai atstovavo 6 kl. mok. Karolina Kašėtaitė ir Karolina Prokopjeva, 7 kl. mok. Karolina Pavliukevič, 10 kl. mok. Evelina Grinevič ir Kamilia Edita Fominova.

Iš pradžių kovos buvo permainingos - sėkmė lydėdavo tai mūsų merginas, tai varžoves. Po įtemptų kovų, kai tapo aišku, kad Rūdiškių gimnazijos merginų komanda nepretenduoja į medalius, tarp likusių 3 komandų užvirė įnirtingi mūšiai. Draugiškoje, bet sportiškai įnirtingoje kovoje tinklinio varžybų nugalėtojomis tapo darnų žaidimą bei puikią techniką pademonstravusi Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos merginų komanda. 3 vieta atiteko Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos merginoms. Na, o mūsų merginos tapo tinklinio varžybų vicečempionėmis.   Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos diplomais ir medaliais.

Po savaitės, kovo 16 dieną, mūsų mokyklos sporto salėje vėl aidėjo žiūrovų džiaugsmo šūksniai, plojimai, teisėjo švilpuko aidas. Tądien Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos ir mūsų mokyklos vaikinai rungėsi tinklinio varžybose dėl čempionų vardo. Mūsų mokyklai atstovavo 9 kl. mokiniai Kamilis Milevskis, Daniel Sinkevič, Tomaš Urbanovič, Tomas Dapkevičius, Maksimyljan Stankevič ir 10 kl. mok. Patrikas Laurukaitis.

Varžybose fortūna šypsojosi priešininkams, nors ir mūsų vaikinai stengėsi kiek įmanydami. Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos vaikinai tapo rajoninių tinklinio varžybų nugalėtojais. Antroje vietoje liko mūsų, varžybų šeimininkų – Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos - jaunieji tinklininkai. Komandos buvo apdovanotos medaliais. „Varžybose netrūko azarto, galima sakyti, kad komandų jėgos buvo apylygės“,- rajonines tinklinio varžybas apibendrino kūno kultūros vyr. mokytojas Rimantas Masalis.