Mokinių pasiekimai

2018-2019 metų mokinių pasiekimai

Pasiekimų sritis

Dalyviai

Vieta

Rengęs mokytojas

Rajoninis skaitovų konkursas „Žiema poezijoje”.

Gabrielia Vansovič (0 kl.)

Gabriela Klebeko (2 kl.)

Paulina Naumovič (2 kl.)

Beata Baranovska (3 kl.)

Ana Baranovska (4 kl.)

 

III vieta

I vieta

III vieta

II vieta

II vieta

 

G. Grinevič

E. Lavrukaitienė

E. Lavrukaitienė

V. Naumovič

V. Naumovič

Respublikinis 4 klasių mokinių lenkų kalbos diktantas „Maly mistrz ortografii”

Ana Baranovska (4 kl.)

Geriausias darbas tarp Trakų r. 4 klasių mokinių mok. darbų

V. Naumovič

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”

Rafal Naumovič (2 kl.)

Kamilia Edita Fominova (10 kl.)

 

I vieta

III vieta

E. Lavrukaitienė

R. Šuscickaja

Meninio skaitymo konkursas „Būk pasveikinta, mano gimtoji kalba”.

 

Ana Baranovska (4 kl.)

Karina Stankevič (3 kl.)

I vieta

III vieta

V. Naumovič

V. Naumovič

Rajoninis kaligrafijos konkursas „Auksinė plunksnelė”.

 

Ana Baranovska (4 kl.)

Karina Baranovska (3 kl.)

II vieta

II vieta

V. Naumovič

V. Naumovič

Respublikinė lietuvių kalbos viktorina, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

5 ir 6 kl. mokinių jungtinė komanda

III vieta

 

D. Daukševičienė

R. Matickienė

Rajoninis meninio skaitymo konkursas „Pasakų ir eilių šaly”

Karolina Kašėtaitė (6 kl.)

Kamilia Edita Fominova (10 kl.)

Evelina Grinevič (10 kl.)

III vieta

I vieta

 

III vieta

D. Daukševičienė

D. Daukševičienė

 

D. Daukševičienė

Rajoninis rašinėlių ir fotografijų konkursas „Mes - gamtoje”

Milana Stankevič (3 kl.)

3 kl. mokinių rašinėliai

3 kl. mok. nuotraukos

 

III vieta

III vieta

II vieta

 

D. Daukševičienė

D. Daukševičienė

D. Daukševičienė

Rajoninis ortografijos konkursas „Polskie dyktando. Stare Troki-2018”

Karolina Prokopjeva (7 kl.)

 

III vieta

 

 

I. Orlova

Rajoninis lenkų kalbos konkursas „Ortografka”

Amelia Naumovič (6 kl.)

Ana Baranovska (5 kl.)

 

I vieta

I vieta

 

 

I. Orlova

Rajoninė 9-10 kl. mokinių mini olimpiada

Evelina Grinevič (10 kl.)

Kamilia Edita Fominova (10 kl.)

 

II vieta

III vieta

I. Orlova

I. Orlova

Rajoninis meninio skaitymo konkursas „Kresy-2018”

Kornelija Pilecka (6 kl.)

 

I vieta

 

I. Orlova

Tarptautinis vaikų dainų festivalis „Vieversėlis-2018”

Gabriela Klebeko (2 kl.)

Pateko į finalą

L. Kieras

Trakų r. tautinių mažumų 3-4 klasių mokinių skaitovų konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ečiui

Karina Stankevič (3 kl.)

Ana Baranovska (3 kl.)

 

III vieta

III vieta

R. Matickienė

R. Matickienė

Rajoninis lenkiškų mokyklų matematikos ir biologijos konkursas „Ekomat”

Vyresniųjų klasių mokiniai

II vieta

R. Šuscickaja

 

Matematikos konkursas „Olimpis-2018” ﴾Rudens sesija.

Romuald Milevskij ﴾8 kl.﴿

II vieta

R. Šuscickaja

 

Rajoninis pleneras, skirtas 100-osioms Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo metinėms

Kamil Milevskij ﴾8 kl.﴿

III vieta

D. Žukienė

 

Rajoninis istorinių žinių konkursas, skirtas 100-osioms Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo metinėms

7-10 kl. mokiniai

II vieta

R. Piotrovski

 

Rajoninis istorinių žinių konkursas, skirtas 100-osioms Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo metinėms

Vyresniųjų klasių mokinių komanda

II vieta

R. Piotrovski

 

Rajoninės sporto žaidynių merginių tinklinio varžybos

Merginų komanda

II vieta

R. Masalis

 

Rajoninės sporto žaidynių vaikinų tinklinio varžybos

Vaikinų komanda

II vieta

R. Masalis

 

Rajininės bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų stalo teniso varžybos

Vaikinų komanda

I vieta

R. Masalis

 

Zoninės stalo teniso varžybos

Vaikinų komanda

II vieta

R. Masalis

 

Tarptautinis stalo teniso turnyras SK „Polonija“ prizams laimėti

Evelina Grinevič ﴾10 kl.﴿

Donatas Novickis ﴾4 kl.﴿

I vieta

III vieta

 

R. Masalis

R. Masalis

 

 

Lietuvos jaunių ir jaunučių top -12 stalo teniso čempionatas

 

Evelina Grinevič ﴾10 kl.﴿

Pateko į geriausių 2018 m. stalo teniso žaidėjų sąrašą

R. Gžybovski

G. Grinevič

 

Rajoninė fizikos olimpiada

Kamilia Edita Fominova ﴾10 kl.﴿

II vieta

R. Gžybovski

 

Rajoninė anglų kalbos olimpiada

Kamilia Edita Fominova ﴾10 kl.﴿

II vieta

K. Balahtar