Mokslo metų baigimo šventės renginiai

Gegužės 30 d. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis, sukvietęs visus iškilmingai mokslo metų baigimo ceremonijai. Šventėje dalyvavo Senųjų Trakų seniūnė Ana Ingelevič.

Šventė prasidėjo Šv.Mišiomis Senųjų Trakų Šv.Mergelės Marijos ir Šv.Benedikto bažnyčioje. Po mišių mūsų bendruomenė susirinko mokyklos salėje, kur buvo įteikti įgyto pradinio išsilavinimo  pažymėjimai mūsų mokyklos ketvirtokams, pagyrimo raštai puikiai per mokslo metus besimokiusiems pradinių klasių ir penktos klasės pirmūnams. Dešimtokai iškilmingai perdavė simbolinį mokyklos raktą devintos klasės mokiniams ir pasodino medelį mokyklos kieme. Iš tiesų, kas kart matydami šį medį augant prisiminsime šią šviesią, gabią ir draugišką dešimtokų kartą.

Birželio 6 d. puikių vasaros atostogų palinkėjome ir vyresnųjų klasių mokiniams bei įteikėme pažangiausiems pagyrimo raštus už puikius mokymosi pasiekimus. Po šventinio susirinkimo mokyklos mokiniai ir mokytojai susitiko sporto salėje. Čia direktrius Romuald Gžybovski pravedė sporto varžybas estafečių, grindų riedulio, lanko sukimo ir tinklinio rungtyse. Paskutinės buvo tinklinio rungtynės tarp mokinių ir mokytojų rinktinių, kurios suteikė daug teigiamų emocijų ir dalyviams ir sirgaliams. Mokyklos direktorius Romuald Gžybovski džiaugėsi, kad ugdytiniai ir pedagogai noriai sportavo drauge, juk sportas reiškia sveikatą, gerą nuotaiką, suteikia bendrumo jausmą. Rungtynių žvaigždutės dešimtos klasės mokinė Samanta Daukševič ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Halina Grinevič, geriausiai ir ilgiausiai sukusios lanką, gavo apdovanojimus – prizinius laikrodžius, na o visi dalyviai gardžiavosi priziniais tortais jaukiuose savo klasių rateliuose.

 

Linkime visiems saugios ir įdomios vasaros!

Iki susitikimo rugsėjį!

 

Straipsnio ir nuotraukų autorė Edita Rumbutė