Mokytojų diena

Spalio 3 dieną mūsų mokykloje paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Ją mūsų bendruomenė sutiko spalvingai ir nuotaikingai. Tą dieną visas dėmesys buvo skirtas pedagogams- buvo tariami pagarbos kupini žodžiai, pašvenčiami mokinių atliekami muzikiniai kūriniai ir dar daug kitų malonių staigmenų, kurios mokytojų veidus nušvietė šypsena, o širdis pripildė pasididžiavimu savo profesija.

Tą ypatingą rytą, vos įžengusius į mokyklos foje, mokytojus pasitiko akordeono muzikos garsai. Muzikavo septintos klasės mokinė Evelina Grinevič, o jos draugai ir draugės vaišino pedagogus auksinio rudens dovanomis – obuoliais. Mokyklos dešimtokai tuo tarpu pasirūpino pradinių klasių mokiniais, pravesdami jiems pamokėles. Na, o mokinių tėveliai palepino pedagogus saldumynais ir kitokiais gardžiais patiekalais.

Po tokios malonios dienos įžangos visa bendruomenė susirinko mokyklos salėje pasidžiaugti jaunųjų talentų pasirodymu – koncertu. Emilija Baranovska skambino pianinu, Agata Kieras grojo saksofonu, o Kamilė Fominova dainavo, pritardama sau švelniais gitaros akordais, tuo tarpu Evelina Grinevič atliko gražų kūrinį akordeonu. Visada pasitempę mokyklos ansamblio „Tęcza“ dalyviai (vadovė Lilija Kieras) dainavo mokytojams specialiai Mokytojo dienai išmoktų dainų.

Prisipildę tokios pozityvios energijos,  gavę savo ugdytinių nuoširdų palaikymą, mūsų mokytojai su dar didesniu atsidavimu ir meile dirbs savo darbą!

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo!

 

     

Editos Rumbutės informacija

Nuotraukų autorė Alina Sobolevska