Mokytojų šventė 2015

Spalio 2 d. Senųjų Trakų A.Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje gražiai paminėta tarptautinė Mokytojo diena. Šios šventės laukė ir mokytojai, ir mokiniai. Ir tiems, ir tiems ši diena ypatinga, pažymėta pakilia nuotaika ir kiek kitokia ugdymo aplinka. Mokytojų šventės proga pastarieji buvo pagerbti nuoširdžiu ugdytinių dėmesiu – mokyklos dešimtokai pravedė pamokas, įrengė mokyklos kavinę, kurioje mokytojai galėjo vaišintis bei mėgautis savo profesinės dienos teikiamais privalumais. 2012 m. dabartiniai dešimtokai dalyvavo 10 dienų vizite Turkijoje su mokyklos Comenius projektu „Kultūrinis tiltas tarp Nevsehir ir Trakų“, todėl įrengtoji kavinė buvo Turkiškos dvasios. Pedagogus aptarnavo tautiškai apsrengęs padavėjas, specialiose stiklinaitėse garavo tradicinė turkiška arbata achik-chai, fone skambėjo švelni Kapadokijos regiono muzika. Iš tiesų organizatoriams pavyko maloniai nustebinti mokytojus ir juos palepinti sukuriant šventinę atmosferą.

Tačiau renginys neapsiribojo tik tuo. 12.00 val. visa mokyklos bendruomenė susirinko salėje, kurioje įvyko Mokytojų dienai skirtas koncertas bei nuotaikingi teminiai pasirodymai. Be to, mokytojams buvo įteikti gražūs diplomai su liaupsėmis jų asmeninėms bei profesinėms savybėms. Kiekvienas ugdytojas pasijuto pastebėtas ir labai vertinamas. Renginį vainikavo smagūs integraciniai šokiai, į kuriuos įsijungė ir vaikai, ir jų mokytojai.

Už šventės sumanymą ir organizavimą dėkojame mokyklos dešimtos klasės mokiniams, jų auklėtojai Lilijai Kieras ir visiems prie jos prisidėjusiems darbu ir kūrybingumu. Kai atrodo nebeįmanoma sugalvoti ką nors originalaus tradicinei šventei pravesti, jūs tai padarote!

 

Straipsnio autorė Edita Rumbutė

Nuotraukų autorė Violeta Naumovič