Naujametinis karnavalas

Gruodžio 27 d. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje įvyko naujametiniai renginiai ir mūsų mažiesiems, ir vyresniųjų klasių mokiniams. Pradinukų laukė susitikimas su Seniu Šalčiu, atsinešusiu pilną maišą dovanų, ir kitos karnavalinės linksmybės. Kiekvienas mokinukas vilkėjo pasirinktą karnavalo kostiumą. Priešmokyklinukai su savo mokytoja Halina Grinevič buvo persirengę klaunais, o pradinių klasių mokytojos Lucija Kašėtienė, Elvyra Lavrukaitienė ir Violeta Naumovič tapo žaviomis piratėmis. Visi leidosi kelionėn į Žaidimų Karalystę, kurioje nestigo juoko, siurprizų ir nuotykių. Be to visi dalyvavo karnavalinių kostiumų šou. Podiume gracingai pasirodė visi, o patys mažiausieji ir kukliausieji– kartu su savo mamytėmis.

Vyresniųjų klasių karnavalą pravedė 6-7 klasių mokiniai, tačiau kiekviena klasė parengė originalų naujametinį muzikinį pasirodymą. Renginio vedėjos Evelina Razvadauskaitė ir Kamilia Fominova pasveikino susirinkusius prasmingais žodžiais ir toliau neleido niekam nuobodžiauti bei smagiai šmaikštaudamos pristatė visus atlikėjus. Dešimtokai buvo pirmieji su pasirodymu „Senuose Trakuose yra talentų“ ir įrodė turį išskirtinių sugebėjimų linksmintis ir linksminti. Nors šis karnavalas nebuvo konkursinis ir prizinės vietos nebuvo skiriamos, tačiau ko gero visi mačiusieji vyriausiųjų mokyklos moksleivių pasirodymą buvo dėkingi už nuostabias emocijas, kurių jie dosniai suteikė. Dešimtokai buvo pirmieji visais atžvilgiais! Po jų į sceną atskubėjo 8-9 klasių kolektyvas su šokiu “All I want for Christmas”. Visa salė kartu sujudo išgirdę pamėgtos kalėdinės dainos motyvą. Šokis buvo puikus! Na, o septintokai uždegė visus šokio pasirodymu „Last Christmas“. Talentas yra talentas, nors klasė maža, bet pasirodymas buvo įspūdingas! Šaunuoliai septinktokai! Šešta klasė atidundėjo su čigoniška dvasia. Ansamblio „Čigonės akys“ gražuolės čigonaitės ir čigonų baronas Patrikas Laurukaitis dainavo bei šoko, padovanodami karnavalui tarptautinio kolorito. Pagaliau ir debiutantai penktokai su kūribingąja auklėtoja Irena Stefanovič užbaigė karnavalinių pasirodymų maratoną šokiu „Simpsons‘ dance“. Jų kostiumai buvo tiesiog puikūs. Už originalumą jie tikrai laimėjo žiūrovų simpatijas.

Smagu, kad šiais metais mūsų mokiniai buvo tokie savarankiški. Didžiuojamės, kadangi jie patys generavo daugumą karnavalo idėjų ir jas įgyvendino. Po pasirodymų mokyklos direktoriaus pavaduotoja Alina Sobolevska padėkojo karnavalo dalyviams ir visiems buvo įteiktos Senelio Šalčio dovanėlės. Renginį pratęsė naujametinė diskoteka.

 

 

Informaciją parengė Edita Rumbutė

Nuotraukų autoriai Ričard Tomaševič ir Edita Rumbutė