Originaliai ir prasmingai paminėjome Vasario 16-ąją

Vasario 12 d. mūsų mokykloje paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Kaip ir pernai, prisijungėme prie Lietuvos Respublikos Prezidentės inicijuotos akcijos "Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai". Išradingo Vasario 16-osios minėjimo idėja patalpinta ir šventiniame Lietuvos valstybės atkūrimo žemėlapyje Prezidentūros svetainėje.

Po trumpo istorinio įvado apie Vasario 16-ąją 6-10 klasių mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse "Akrostichas Lietuvai". Burtų keliu mokiniai iš anksto buvo padalyti į grupes ir turėjo per nustatytą laiką sukurti eilėraštį apie tėvynę, panaudojant akrostichą "Lietuva". Vyko labai smagus kūrybinis procesas, kurį buvo be galo įdomu stebėti. Ypatingu literatūriniu polėkiu ir talentu sužavėjo mokytojų grupės eilėraštis, sulaukęs garsių ovacijų. Mokinių kūryba taip pat nustebino ir žodyno turtingumu, ir kalbine raiška, ir netikėtomis mintimis. Daugiausiai simpatijų pelnė mokinių grupės, pasivadinusios "Lietuvos poetais", eilėraštis. Nugalėtojams įteikta  saldainių dėžutė, papuoštą trispalviu dobilu.

Ši pilietinė akcija ne tik paskatino pasitelkti sumanumą, bet ir subūrė visą mokyklos bendruomenę bendram kūrybiniam darbui.  Pasveikinome savo valstybę originaliais eilėraščiais, kurie puikuosis mokyklos stende.

Lietuvių kalbos mokytoja Irena Stefanovič