Paminėjome Tarptautinę mokytojų dieną 2016

Spalio  d. pakiliai minėjome Mokytojo dieną. Šios šventės mūsų mokykla visada nuoširdžiai laukia, nes tą dieną mokyklos gyvenimas pasidaro truputį išvirkščias, bet gerąja prasme. Tą šventą dieną mokytojauja mokiniai,  o su mokytojais elgiamasis kaip ir dera elgtis su tikru elitu. Jie lepinami gėlėmis, saldumynais bei specialiai jiems skirta koncertine programa.

Šiais metais šventės organizatoriai ir pagrindiniai lepintojai buvo 10 ir 9 klasės mokiniai ir anglų kalbos mokytoja/ renginio organizatorė Edita Rumbutė. Jie negailėjo laiko, jegų ir išmonės, kad tą dieną padaryti pedagogams išties išskirtine. Anksti atsikėlę ir atidundėję į mokyklą, mokiniai ją šventiškai padabino, padengė mokytojams vaišių stalą ir prieš 8 valandą jau laukė mylimų pedagogų su kvapniomis rožėmis. Tada mokytojai buvo palydėti į anglų kalbos kabinetą, kuris tik tą dieną tapo jaukia kafeterija mokytojams ir kurioje jie galėjo mėgautis suneštiniais skanumynais. Kabinete skambėjo graži motyvacinė muzika, specialiai dešimtokų parinkta.

Dešimtos ir devintos klasės mokiniai – mielieji mokytojų užvadėliai pravedė jaunesnėms klasėms 3 dalykų pamokas ir etikos pamoką apie tinkamą elgesį įvairiose gyvenimo situacijose.

12 valandą visa mokyklos bendruomenė susirinko salėjė ir ten džiaugėsi muzikos mokytojos L.Kieras parengtu mokyklos ansamblio iškilmingu koncertu, skirtu Mokytojo dienai ir pramogine – humoristine, tačiau nuoširdžia 10-9 klasių sindikato paruošta programa.

Skanus auditorijos juokas ir šypsenos buvo geriausia padėka šventės organizatoriams. Direktorius R.Gžybosvski paskelbė Mokytojų dieną sėkmingai įvykusia.

Spalio 6 d. mokyklos mokytojų grupė taip pat vyko į Lietuvos Operos ir baleto teatrą, kuriame klausėsi operos „Bohema“. Bilietus kaip dovaną mokytojams įsteigė Trakų r. savivaldybė.

Straipsnelio autorė Edita Rumbutė

Nuotraukų autorė Violeta Naumovič.