Paskutinis 2016 - 2017 metų skambutis

Gegužės 31 d. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje nuskambėjo paskutinis mokslo metų skambutis. Tai ir džiugi šventė, nes pažymime pasiekimus, mokiniai tapo metais brandesni, tačiau dešimtokams tai ir kiek graudi ceremonija, nes tai paskutinis skambutis šioje mokykloje ir teks žengti žingsnius į mažiau pažįstamas erdves. Tai bus iššūkis, bet gyvenimas tuo ir įdomus, kad įveikdamas iššūkius, žmogus daro pažangą, tobulėja, pasiekia ir išmoksta nauja.

Po mišių, kurias laikė kunigas Rimas Kalmatavičius, mokyklos bendruomenė grįžo į iškilmingą ceremoniją mokykloje. Renginį ir vedė mūsų dešimtos klasės mokiniai, jau paskutinį kartą ir todėl dar labiau iš visos širdies. Dabar jau dabartiniai devintokai iškilmingai priesiekė būti mokyklos avangardu, rūpintis mokyklos reikalais ir būti jaunesniųjų moksleivių pavyzdžiu.

 

„Nedrausk savo svajonių. Priešingai, svajok iš tikrųjų uoliai ir tikėk savo svajonių įgyvendinimu, nes jos yra Dievo dovanos, kurios tave padaro didesnį, tvirtesnį ir geresnį. Aukštas siekimas yra kaip ranka, kuri mums parodo kelią, kelią, vedantį aukštyn. Kokios yra tavo svajonės, toks bus ir tavo gyvenimas; tavo svajonės yra pranašavimai apie tai, kas gali būti ir turi būti tavo gyvenime.“

Orison Swett Marden

 

Informacijos autorė Edita Rumbutė

Nuotraukų autorė Violeta Naumovič