Priešgaisrinės saugos mokymai mokykloje

Vienas iš pagrindinių civilinės saugos uždavinių mokykloje yra mokyti mokinius saugaus elgesio taisyklių kasdienėje aplinkoje ir ekstremalios situacijos metu. Mokiniai turėtų suprasti ir analizuoti sudėtingesnes gyvenimo situacijas ir mokėti rasti išeitį iš ekstremalios padėties, mokytis vengti nelaimingų atsitikimų, žinoti saugaus elgesio taisykles iškilus pavojui.

Giliau susipažinti ir praktiškai išbandyti evakavimo principus padėjo gegužės 7 dieną Senųjų Trakų pagrindinėje mokykloje organizuoti priešgaisrinės saugos ir evakavimo praktinių pratybų mokymai.

Apie šį renginį visa mokyklos bendruomenė iš anksto buvo informuota ir buvo atitinkamai pasiruošusi.

 Kaip pasakė Trakų PGT Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Giedrius Jasionis, tokių mokymų metu, imituojant galimą nelaimę, tuo pačiu ir mokyklos bendruomenė praktiškai susipažino, kaip turėtų elgtis, kol atvyks specialiosios tarnybos. Jis teoriškai aiškino evakavimo principus, o mokyklos bendruomenė pabandė evakuotis iš mokyklos.

Be to,  mokiniai turėjo galimybę susipažinti su priešgaisrinės saugos gelbėjimo tarnybos priemonėmis, diskusijos metu išsiaiškino, kokius įgūdžius mokykloje reikia tobulinti, kad ateityje pasirinktų gaisrininko profesiją.

Dėkojame Trakų PGT Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkui Giedriui Jasioniui bei visiems Trakų PGT Valstybinės priešgaisrinės tarnybos darbuotojams, kurie sklandžiai bendradarbiaudami organizavo praktinius priešgaisrinės saugos mokymus.

 

 

1.JPG   2.JPG   3.JPG  

 

4.JPG   5.JPG   6.JPG  

Galina Grinevič