Projekto „Kam to reikia?!“ renginys

2014-09-03 mūsų mokykloje lankėsi ekonomistas Marius Jurgilas, kuris vedė pamoką tema: Kaip gerai mokytis?

Apie projektą- Profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia?!“ yra tarpininkas tarp verslo profesionalų, norinčių dalintis savo patirtimi, bei mokyklų, siekiančių mokiniams suteikti reikiamų žinių. Tai  - gyvosios teorijos pamokos mokiniams, kurių metu praktikai įtraukiami į profesinę savanorystę mokyklose, o moksleiviai skatinami kurti, mokytis ir tikėti savimi.

„Kam to reikia?!“ internetinėje platformoje prisiregistravę mokytojai gali siūlyti pamokas ar kitokios formos mokymosi projektus, į kuriuos norėtų įtraukti verslo profesionalus su jų praktinėmis žiniomis ir patirtimi. Verslo profesionalai savo ruožtu gali teikti idėjas ir pasiūlymus, kaip jie galėtų praturtinti mokytojų veiklas su mokiniais.

Trumpai tariant, čia susitinka mokyklų poreikiai ir praktikų teikiamos galimybės. Atradę patinkančią projekto idėją, mokytojas ir profesionalas svetainėje gali susisiekti vienas su kitu ir suorganizuoti gyvą projekto pristatymą mokiniams.

Projekto dalyviai gali neapsiriboti vien tradiciniais mokymo būdais ir pagalvoti ir apie kitas formas, pavyzdžiui:

Klasėje vykstanti pamoka, į kurią galima pasikviesti norimos srities profesionalą;

Ekskursija į įmonę, kurioje galima susipažinti su jos „virtuve“;

Šešėliavimas - galimybė mokiniams praleisti visą dieną su įmonės darbuotoju stebint jo kasdienį darbą, padedant jam atlikti tam tikras užduotis;

 

Informaciją parengė projekto „Kam to reikia?!” Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos koordinatorė Daiva Žukienė

Nuotraukų autorė Edita Rumbutė