Senelių šventė

Sausio 22 d. mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai pakvietė mokinių mylimus senelius į kasmetinę šventę - Senelių dieną. Norėta išreikšti padėką seneliams už jų rūpestingą meilę savo vaikaičiams. Senoliai buvo pakviesti pasigrožėti smagiu koncertu, kurio programoje dalyvavo visos mokyklos vaikai. Šventę organizavo pradinių klasių mokytoja Violeta Naumovič ir  muzikos mokytoja Lilija Kieras.  Visos klasės, padedamos savo auklėtojų, paruošė savo brangioms močiutėms ir bočiams  meninę programą, o joje buvo gausu vaidinimų, dainų, šokių ir eilėraštukų.

Šventės vedėjai 5 klasės mokiniai Paula Juškėvičiūtė ir Tomas Dapkevičius tarp pasirodimų linksmino susirinkusius svečius geraširdiškais pokštais apie senelius. Pasirodymus pradėjo 3 klasės mokiniai, sveikindami senelius šventės proga. Kiek vėliau scenoje džiugino patys mažiausieji – priešmokyklinės grupės ugdytiniai su pedagoge Galina Grinevič. Jie padainavo savo seneliams net tris daineles. 1- 4 klasių mokiniai kartu su mokytoja Lucija Kašėtienė vaidino labai pasakišką pasaką “Pasakų šalyje”. Elvyra Lavrukaitiene su teatro būreliu “Barvinki” paruošė  inscenizaciją „Anūkai ir seneliai”, o štai antrokas Hubertas Tomaševič pirmą kartą mokyklos scenoje buvo solistu – dainavo anglišką dainelę apie šeimą. Negali žinoti, gal jo laukia garsaus atlikėjo ateitis, nes berniukas dainavo išties puikiai. Be to, mokyklos dešimtokai ir šeštokai nustebino senolius žaviais ir šmaikščiais pasirodymais, privertę net juoko ašarą išspausti. Na o mokyklos mokinių ansamblis „Vaivorykštė” garbiai auditorijai  padovanojo gražių akimirkų dainuodami dainas apie senelius.

Ir kaip tokiais vaikaičiais nesididžiuosi, kaip nesidžiaugsi! Taigi galima drąsiai sakyti, jog renginys pavyko. Juk Senelių šventė buvo pilna šypsenų, džiaugsmo ir gerų emocijų, kurios dar ilgai šildys kiekvieno širdį.

 

Straipsnio autorė Violeta Naumovič

Nuotraukų autorė Edita Rumbutė