Senųjų Trakų tenisininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre „Don Bosco”

Rugsėjo 11-12 d. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos komanda dalyvavo tarptautiniame V stalo teniso turnyre "Don Bosco 2015" Lenkijoje. Dalyvavimas turnyre – tęstinė projekto „Stalo tenisas - sportas, sveikata, bendravimas“ dalis. Projektas finansuojamas Trakų rajono savivaldybės lėšomis, skirtomis sporto projektinei veiklai. Projekto vadovai - stalo teniso treneris Romuald Gžybovski ir stalo teniso būrelio vadovė Galina Grinevič.

Lenkijos sporto klubas “Salos” įkurtas 1993 metais. Pagrindinės sporto šakos, propaguojamos sporto klube - futbolas, krepšinis ir stalo tenisas. Jau pirmais veiklos metais klubas “Salos” užsitikrino svarią poziciją sporto pasaulyje užėmęs pirmąją vietą futbolo jaunimo žaidynėse ir Europos saleziečių jaunimo žaidynėse Slovėnijoje. Tradiciniu tapo tarptautinis turnyras „Don Bosco”, kasmet organizuojamas Suvalkuose. Šiemet į turnyrą atvyko daugiau nei 200 sportininkų iš Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos, Ukrainos ir Lietuvos, kurie varžėsi dešimtyje kategorijų. Turnyre Lietuvai atstovavo ir kitų miestų sporto klubai: Jonavos, Alytaus, Panevėžio ir Šiaulių. Senųjų Trakų sporto klubą "Tezaurus" reprezentavo Kamilis ir Romualdas Milevskiai, Patrikas Laurukaitis, Lukašas Jarmalovičius, Paula  Juškėvečiūtė, Aleksandra Parangovska ir Evelina Grinevič. 

Pirmąją dieną sportininkai varžėsi dėl patekimo į finalinį šešetuką. Geriausieji pateko į finalą ir kovojo dėl I-VI vietos savo amžiaus kategorijoje. Senųjų Trakų sporto klubo "Tezaurus" narė Evelina Grinevič pateko į finalą ir užėmė VI vietą tarp stiprių konkurentų. Kitos Senųjų Trakų komandos mergaitės į finalą nepateko, tačiau taip pat užėmė aukštas pozicijas palyginti su komandos berniukais. Žaidėjų pasirengimo lygis buvo išties aukštas, todėl mergaičių pasiekimas - tikrai džiuginantis.

Antrąją dieną po įtemptų varžybų įvyko iškilmingas turnyro uždarymas ir medalių įteikimas. Jaunuosius tenisininkus lydėjusi vadovė Galina Grinevič džiaugėsi sudaryta galimybe kelti meistriškumo lygį, bendrauti ir dalintis įspūdžiais.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                  Galina Grinevič