SPORTO DIENA ,,AKROPOLIO“ LEDO ARENOJE IR BOULINGO TAKELIUOSE

Rugsėjo 8 dieną mūsų mokyklos mokiniai, lydimi direktoriaus Romualdo Gžybovskio, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Elvyros Lavrukaitienės, kūno kultūros mokytojo Rimanto Masalio ir raštinės vedėjos Boženos Lavrukevič, lankėsi „Akropolio” prekybos ir pramogų centre, kuriame vyko netradicinės kūno kultūros pamokos ant ledo ir boulingo takeliuose.

Atvykus į sostinę pirmiausia skubėta pasidžiaugti ,,Akropolio“ čiuožyklos malonumais. Net ir nė karto čiuožykloje nebuvę mokiniai buvo be galo linksmi ir laimingi galėdami patobulinti čiuožimo ant ledo įgūdžius. Laikas ant ledo greitai pralėkė. Visi mokiniai čiuožykloje patyrė daug neužmirštamų akimirkų.

Iš ledo arenos mokiniai su mokytojais užsuko į boulingą. Dauguma ugdytinių jau nebe pirmą kartą rideno boulingo kamuolius ir žaidimo taisykles prisiminė greitai. Ridenti rutulius, numušinėti tvarkingai surikiuotus kėglius buvo smagu: mokiniai drąsino vieni kitus, džiaugėsi draugų numuštais kėgliais, atidžiai skaičiavo savo taškus. Žaidimo metu buvo labai svarbu numušti kuo daugiau kėglių. Visi buvo pakilios nuotaikos, atvirai reiškė savo emocijas, dalijosi įspūdžiais. Žaidžiant boulingą sustiprinti jėgas padėjo šeimyniška pica, kurią mokiniai skanavo visi kartu.

Nutilus metamų boulingo kamuolių ir krintančių kėglių garsui ugdytiniai susiruošė namų link. Tądien mokiniai įsitikino, jog kaskart patirti naujų įgūdžių galima ne tik bėgimo takeliuose, šuolio sektoriuose, bet ir čiuožiant ant ledo bei žaidžiant boulingą. Netradicinės kūno kultūros pamokos visiems labai patiko. Diena buvo praleista įdomiai, turiningai ir linksmai.

Daiva Daukševičienė,
lietuvių kalbos mokytoja