Svečiai iš Baltstogės

Birželio 5 – 6 dienomis Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje viešėjo partneriai iš Lenkijos. Svečių iš Baltstogės A.Mickevičiaus gimnazijos delegacijai vadovavo mokyklos direktorė Anna Dec ir dar dvi pedagogės. Žavų 15 – 16 metų jaunimą,  iš viso 25 asmenis, bei jų mokytojus pasitiko mūsų mokyklos direktorius Romuald Gžybovski, direktoriaus pavaduotoja ugdymo reikalams Alina Sobolevska ir kiti mokytojai - vyresniųjų klasių auklėtojai. Mūsų moksleiviams ir svečiams buvo suorganizuotos draugiškos estafečių, tinklinio ir stalo teniso varžybos. Jas vedė pats R.Gžybovski ir kūno kultūros mokytojas Roman Artamonov. Po sportinės dalies vaikų laukė nuotaikinga diskoteka, kurioje skambėjo ne tik angliškos, bet it populiarios lenkiškos dainos. Be to vizito metu Lenkijos partneriams  parodėme Senuosius Trakus, Trakus bei Vilnių. Prieš išvykdama Baltstogės delegacija aplankė Druskininkų Grūto parką, kuris paliko gilų įspūdį.

Šis mokyklų – partnerių susitikimas nėra pirmasis. 2012 m. spalį Baltstogės A.Mickevičiaus gimnazijos 18 mokytojų delegacija svečiavosi Lietuvoje, na o tų pačių metų lapkritį mūsų mokyklos 9 pedagogų delegacija lankėsi pas juos. To susitikimo metu buvo pasirašyta institucijų bendradarbiavimo sutartis.

Džiaugiamės, kad ateinančių mokslo metų pradžioje mūsų mokyklos vaikai vyks į kelionę į Baltstogę ir dalyvaus partnerių jiems paruoštoje sustikimo programoje.

 

 

1.JPG 1.JPG 1.JPG

Informaciją parengė Edita Rumbutė