Sveikiname vertimų konkurso nugalėtojus

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas – nevalstybinė vaikų ir jaunimo organizacija – jau penkioliktus metus įdomiai ir kūrybingai dirba švietimo ir kultūros srityse. Mūsų mokyklos mokiniai jau ne pirmą kartą dalyvauja šio fondo rengiamame vertimų ir kūrinių iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“, tačiau šiemet dalyvavimas buvo ypač sėkmingas. Vertimų konkurse jėgas išbandė 7 ir 9  kl. mokinės. Septintokės Brigita Jankauskaitė, Greta Jarmolovič ir devintokė Evelina Savicka vertė tekstus iš anglų kalbos į lietuvių kalbą, o devintokės Samanta Daukševič ir Karolina Ugrevič – iš rusų kalbos. Mokines konsultavo lietuvių kalbos, anglų kalbos ir rusų kalbos mokytojos.

Malonus siurprizas tiek mokinėms, tiek mokytojoms buvo žinia, jog keturios iš penkių konkurse dalyvavusių mokinių pateko į nugalėtojų sąrašą. 2013 m. gegužės 31 d. laimėtojos su gausia palaikymo komanda ir konkurse paskatinusia dalyvauti lietuvių kalbos mokytoja Irena Stefanovič vyko į projektų bei vertimų ir iliustracijų projekto "Tavo žvilgsnis" baigiamąją šventę Vilniuje, Siemens arenoje.

Dovana dalyviams buvo šaunus šventinis koncertas, kuriame pasirodė dainininkai Linas Adomaitis, Veronika Povilionienė, grupė Shamana Bug, Vilniaus Mykolo Riomerio universiteto akademinis choras, Vievio meno mokykla ir kiti meno kolektyvai. Šlovės alėjoje laimėtojams įteikti projektų raštai ir vertimų ir iliustracijų projekto "Tavo žvilgsnis" kūrybos almanachai. 

Vertimų konkurso nugalėtojos:

Brigita Jankauskaitė (7 kl.) – vertė iš anglų kalbos.

Greta Jarmolovič (7 kl.) – vertė iš anglų kalbos.

Samanta Daukševič (9 kl.) – vertė iš rusų kalbos.

Evelina Savicka (9 kl.) – vertė iš anglų kalbos.

1.jpg 1.jpg 1.jpg 1.jpg 1.jpg

Irena Stefanovič