Užėmėme I-ąją vietą Trakų r. anglų kalbos konkurse!

Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės  mokyklos šeštokų komanda lapkričio 20 d. dalyvavo Trakų r. anglų kalbos popietėje – konkurse „Let's have fun together!“. Konkursą organizavo Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija, paruošusi tikrai įdomų renginio formatą. Dalyviai buvo vertinami už gramatines žinias, kalbos struktūrų panaudojimo įgūdžius bei teksto suvokimą. Taip pat kiekviena delegacija turėjo parodyti iš anksto paruoštą meninį pasirodymą, už kurį nebuvo vertinama taškais, tačiau buvo galima pelnyti žiūrovų simpatijas.

Mūsų mokyklą atstovavo mokinės Kamilia Edita Fominova- grupės kapitonė, Magdalena Jaroslavska ir Beata Ugrevič. Mergaičių komanda vadinosi „English trio”, o pasirinktas šūkis - „In English we trust!”. Šeštokės padedamos savo anglų kalbos mokytojos Editos Rumbutės buvo paruošusios originalų prisistatymą ir meninį pasirodymą, kurį būtų galima pavadinti ode anglų kalbos grožiui ir svarbai. Beje meninės dalies metu mergaitėms talkino jų klasės draugė Evelina Grinevič, kuri tarsi žmogus-orkestras, virtuoziškai akompanavo mūsų komandos dainai gana neįprastu muzikiniu instrumentu – puodeliu. Galima drąsiai sakyti, kad mūsų moksleivių pasirodymas sužavėjo auditoriją savo nuoširdumu, brandumu ir kokybe.

Labiausiai nudžiugino tai, jog mergaitės puikiai jaučiasi ne tik scenoje, bet taip pat tarsi žuvytės nardo anglų kalbos gramatikoje. Mergaitės geriausiai iš visų atliko užduotis, pralenkdamos kitas komandas tikslumu ir panaudotos kalbos taisyklingumu.

Tikimės, kad ši mūsų mokinių konkursinė pergalė paskatins dar atkakliau mokytis anglų kalbos, tikėti savo jėgomis, o anglų kalbos vandenynas taps įvaldyta stichija ir mūsų šauniosioms Kamiliai, Magdalenai ir Beatai, ir visiems mūsų mokyklos moksleiviams.

 

Straipsnio ir nuotraukų autorė anglų kalbos mokytoja Edita Rumbutė