XIII Tarptautinis stalo teniso turnyras Senuosiuose Trakuose

2016 m. gruodžio 3 d. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje vyko XIII Tarptautinį Senųjų Trakų stalo teniso turnyras. Turnyrą organizavo Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla ir Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centras.

Atidarymą pradėjo Trakų meno mokyklos akordeonistų ansamblis, vadovaujamas Rasos Mikiškienės. Jaunieji muzikantai Evelina Grinevič, Ugnė Žilionytė ir Erikas Sadauskas emocinga menine įžanga įkvėpė turnyro dalyvius pozityviai nusiteikti varžyboms, o svarbiausia - gerai praleisti laiką, bendrauti ir pasidalinti prieššventine nuotaika.

Šis turnyras - metinis sportinės veiklos apibendrinimas. Mūsų rajonui atstovaujantys stalo tenisininkai per metus dalyvavo įvairiuose turnyruose ir Lietuvoje, ir užsienyje, o tradiciniame Senųjų Trakų turnyre parodė įgytą meistriškumą. Turnyras vyko trijose amžiaus grupėse: gim. 1999–2001 m., gim. 2002–2003 m., gim. 2004 m. ir jaunesni berniukai ir mergaitės. tarptautiniame sporto renginyje dalyvavo komandos iš Lenkijos ir Lietuvos. Kasmet turnyre jėgas išbando sportininkai iš Jonavos, Vilniaus, Zujūnų ir Trakų rajono. Tarp laimėjusiųjų buvo ir Senųjų Trakų sportininkai: I vietą savo amžiaus grupėje iškovojo Aleksandra Parangovska ir Evelina Grinevič, II vietą užėmė Lukaš Jarmalovič, III vieta atiteko Klaudijai Laurukaitytei.

Džiaugiamės, kad mūsų rajone yra jaunimas, neabejingas sportui, ir tėvai, palaikantys savo vaikų norą sportuoti bei siekti geresnių rezultatų.

 

Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos

kūno kultūros mokytojas Rimantas Masalis

Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos stalo teniso

būrelio vadovė Galina Grinevič