Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

1. Ivona Danilevič Buhalterė
2. Božena Lavrukevič Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams, raštinės vedėja
3. Liudmila Stanevič Prešmokyklinės ugdymo grupės auklėtojos padėjėja
4. Aleksandr Kanarskas Informacinių technologijų specialistas
5. Vladislav Savickij Pastatų priežiūros specialistas, budėtojas
6. Gelena Leščinskaja Valytoja, rūbininkė
7. Regina Lukaševič Virtuvės darbuotoja
8. Hendrikas Vitkovskis Kiemsargis, vairuotojas
9. Stanislava Malachovskaja Valytoja
10. Stasė Dzengeliauskienė Valytoja, rūbininkė
11. Magdalena Klepka Bibliotekininkė

 

2022-2023 M. M. IKIMOKYKLINĖS GRUPĖS DARBO LAIKAS (NUO 7.00 IKI 17.30 VAL.)

 

Pareigos, pavardė Pirmadienis

Piet.

pertr.

Antradienis

Piet.

pertr.

Trečiadienis

Piet.

pertr.

Ketvirtadienis

Piet.

pertr.

Penktadienis

Piet.

pertr.

Ikimokykl. gr. auklėtoja

D. Kirijenko

50,24 val.

7.00-14.00 (kontaktinės val.)

14.00-15.00 (metodinės val.)

15.00-17.30 (kontaktinės val.)

11.30

12.00

7.00-14.00 (kontaktinės val.)

14.00-15.00 (metodinės val.)

15.00-17.30 (kontaktinės val.)

11.30-12.00

7.00-14.00 (kontaktinės val.)

14.00-15.00 (metodinės val.)

15.00-17.30 (kontaktinės val.)

11.30-12.00

7.00-14.00 (kontaktinės val.)

14.00-15.00 (metodinės val.)

15.00-17.30 (kontaktinės val.)

11.30-12.00

7.00-14.00 (kontaktinės val.)

14.00-14.30 (metodinės val.)

15.00-17.30 (kontaktinės val.)

11.30-12.00

Ikimokykl. gr. auklėtojos padėjėja

R. Liudavičienė

40 val.

7.30-16.00 12.00-12.30 7.30-16.00 12.00-12.30 7.30-16.00 12.00-12.30 7.30-16.00 12.00-12.30 7.30-16.00 12.00-12.30

Meninio ugdymo pedagogė

L. Kieras

3 val.

    10.50 -11.50       10.50 -11.50      

Lietuvių kalba

D. Tomaševič

5 val.

10.35-11.35   9.35-10-35   11.35-12.35   8.45-9.45   9.35-10.35  

 

 

 

 

2022-2023 M. M. PRIEŠMOKYKLINĖS GRUPĖS DARBUOTOJŲ DARBO LAIKAS:  (NUO 7.00 IKI 17.30 VAL.)

 

Pareigos, pavardė Pirmadienis

Piet.

pertr.

Antradienis

Piet.

pertr.

Trečiadienis

Piet.

pertr.

Ketvirtadienis

Piet.

pertr.

Penktadienis

Piet.

pertr.

Priešmokykl. gr. auklėtoja

G. Grinevič

50,24 val.

7.00-14.00 (kontaktinės val.)

14.00-15.00 (metodinės val.)

15.00-17.30 (kontaktinės val.)

11.30

12.00

7.00-14.00 (kontaktinės val.)

14.00-15.00 (metodinės val.)

15.00-17.30 (kontaktinės val.)

11.30-12.00

7.00-14.00 (kontaktinės val.)

14.00-15.00 (metodinės val.)

15.00-17.30 (kontaktinės val.)

11.30-12.00

7.00-14.00 (kontaktinės val.)

14.00-15.00 (metodinės val.)

15.00-17.30 (kontaktinės val.)

11.30-12.00

7.00-14.00 (kontaktinės val.)

14.00-14.30 (metodinės val.)

15.00-17.30 (kontaktinės val.)

11.30-12.00

Priešmokykl. gr. auklėtojos padėjėja

L. Naruševičienė

40 val.

7.30-16.00 12.00-12.30 7.30-16.00 12.00-12.30 7.30-16.00 12.00-12.30 7.30-16.00 12.00-12.30 7.30-16.00 12.00-12.30

Meninio ugdymo pedagogė

L. Kieras

3 val.

10.50 -11.50       10.50 -11.50       10.50 -11.50  

Lietuvių kalba

D. Tomaševič

5 val.

9.35-10.35   10.35-11.35   9.35-10.35   9.35-10.35   8.45-9.45  

 

 

 

 

Bibliotekininkės darbo laikas

Savaitės diena

Darbo laikas

Pietų pertrauka

Pirmadienis

8.20 – 9.50

11.40 – 12.40

14.30 – 17.30

12.00-12.30
Antradienis

9.40 – 11.50

14.30 – 17.30

Trečiadienis

9.40 – 13.40

14.30 – 15.30

12.00-12.30
Ketvirtadienis

8.20 – 12.20

17.00 – 17.20

12.00-12.30
Penktadienis

 

Raštinės vedėjos darbo laikas

Savaitės diena

Darbo laikas

 
Pirmadienis

7.00 – 8.00

8.45 – 13.45

 
Antradienis

7.00 – 8.00

8.45 – 12.50

 
Trečiadienis

7.00 – 8.00

8.45 – 12.50

 
Ketvirtadienis

7.00-8.00

 
Penktadienis 7.00-11.55  

 

Ūkvedės darbo laikas

Savaitės diena

Darbo laikas

Pirmadienis 16.00-19.00
Antradienis 14.30-19.00
Trečiadienis 14.40-18.20
Ketvirtadienis

9.45-11.50

14.40-19.00

Penktadienis 12.30-15.30

 

 

 

 

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialisto darbo laikas

Pirmadienis  ﴾kas antras mėnesio﴿

8.00 – 14.00

Nuo 14 val. vyksta pasiruošimas paskaitoms, renginiams, literatūros studijavimas ir kt. veikla