Metodinės grupės

PRIEŠMOKYKLINIO IR PRADINIO UGDYMO METODINĖ GRUPĖ

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Kvalifikacinė kategorija

Grupės pirmininkė:

1.

Renata Matickienė

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja

 

Grupės nariai:

 

2.

Galina Grinevič

Priešmokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė

3.

Lucija Kašėtienė

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja

4.

Elvyra Lavrukaitienė

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja

5.

Violeta Naumovič

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja

6.

Magdalena Klepka

Tikybos mokytoja

 

Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo grupės renginių planas

Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo metodinės grupės darbo planas

 

 

KALBŲ IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ METODINĖ GRUPĖ

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Kvalifikacinė kategorija

Grupės pirmininkas:

1.

 

 

 

Grupės nariai:

 

2.

Irena Orlova

Lenkų klb. mokytoja metodininkė

3.

Renata Matickienė

Lietuvių klb. vyr. mokytoja

4.

Daiva Daukševičienė

Lietuvių klb. mokytoja metodininkė, rusų klb. mokytoja

5.

Kateryna Balakhtar

Anglų klb. mokytoja

6.

Romuald Piotrovski

Istorijos vyr. mokytojas

7.

Lilija Kieras

Muzikos mokytoja metodininkė

Geografijos. vyr. mokytoja

 

Kalbų ir socialinių mokslų metodinės grupės darbo planas

Kalbų ir socialinių mokslų metodinės grupės renginių planas

 

 

 

GAMTOS IR TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ METODINĖ GRUPĖ

 

Eil. nr.

Vardas, pavardė

Kvalifikacinė kategorija

Grupės pirmininkė:

1.

Renata Šuscickaja

Matematikos ir informacinių technologijų vyr. mokytoja

 

Grupės nariai:

 

2.

Romuald Gžybovski

Fizikos mokytojas metodininkas

3.

Stanislava Jurgelevičienė

Biologijos vyr. mokytoja

4.

Vida Kasperavičiūtė

Chemijos vyr. mokytoja

 

Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės darbo planas

Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės renginių planas

 

 

 

MENINIO IR TECHNOLOGINIO UGDYMO METODINĖ GRUPĖ

 

Eil. nr.

Vardas, pavardė

Kvalifikacinė kategorija

Grupės pirmininkė:

1.

Lilija Kieras

Muzikos mokytoja metodininkė

Muzikos vyr. mokytoja

 

Grupės nariai:

 

2.

Bronislovas Kieras

Technologijų mokytojas

3.

Rimantas Masalis

Kūno kultūros vyr. mokytojas

4.

Alvydas Masys

Dailės vyr. mokytojas

5.

Daiva Žukienė

Dailės, technologijų vyr. mokytoja

 

Meninio ir technologinio ugdymo grupės darbo planas

Meninio ir technologinio ugdymo grupės renginių planas