2018 metų mokinių pasiekimai

Nr.

Pasiekimų sritis

Dalyviai

Vieta

Rengęs mokytojas

1

Rajoninis skaitovų konkursas „Žiema poezijoje”.

Gabrielia Vansovič (0 kl.)

Gabriela Klebeko (2 kl.)

Paulina Naumovič (2 kl.)

Beata Baranovska (3 kl.)

Ana Baranovska (4 kl.)

 

III vieta

I vieta

III vieta

II vieta

II vieta

 

G. Grinevič

E. Lavrukaitienė

E. Lavrukaitienė

V. Naumovič

V. Naumovič

2

Respublikinis 4 klasių mokinių lenkų kalbos diktantas „Maly mistrz ortografii”

Ana Baranovska (4 kl.)

Geriausias darbas tarp Trakų r. 4 klasių mokinių mok. darbų

V. Naumovič

3

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra”

Rafal Naumovič (2 kl.)

Kamilia Edita Fominova (10 kl.)

 

I vieta

III vieta

E. Lavrukaitienė

R. Šuscickaja

4

Meninio skaitymo konkursas „Būk pasveikinta, mano gimtoji kalba”.

 

Ana Baranovska (4 kl.)

Karina Stankevič (3 kl.)

I vieta

III vieta

V. Naumovič

V. Naumovič

5

Respublikinė lietuvių kalbos viktorina, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

5 ir 6 kl. mokinių jungtinė komanda

III vieta

 

D. Daukševičienė

R. Matickienė

6

Rajoninis meninio skaitymo konkursas „Pasakų ir eilių šaly”

Karolina Kašėtaitė (6 kl.)

Kamilia Edita Fominova (10 kl.)

Evelina Grinevič (10 kl.)

III vieta

I vieta

 

III vieta

D. Daukševičienė

D. Daukševičienė

 

D. Daukševičienė

7

Rajoninis rašinėlių ir fotografijų konkursas „Mes - gamtoje”

Milana Stankevič (8 kl.)

3 kl. mokinių rašinėliai

3 kl. mok. nuotraukos

 

III vieta

III vieta

II vieta

 

D. Daukševičienė

D. Daukševičienė

D. Daukševičienė

8

Rajoninis ortografijos konkursas „Polskie dyktando. Stare Troki-2018”

Karolina Prokopjeva (8 kl.)

 

III vieta

 

 

I. Orlova

9

Rajoninis lenkų kalbos konkursas „Ortografka”

Amelia Naumovič (6 kl.)

Ana Baranovska (5 kl.)

 

I vieta

I vieta

 

 

I. Orlova

10

Rajoninė 9-10 kl. mokinių mini olimpiada

Evelina Grinevič (10 kl.)

Kamilia Edita Fominova (10 kl.)

 

II vieta

III vieta

I. Orlova

I. Orlova

11

Rajoninis meninio skaitymo konkursas „Kresy-2018”

Kornelija Pilecka (6 kl.)

 

I vieta

 

I. Orlova

12

Tarptautinis vaikų dainų festivalis „Vieversėlis-2018”

Gabriela Klebeko (2 kl.)

Pateko į finalą

L. Kieras

13

Trakų r. tautinių mažumų 3-4 klasių mokinių skaitovų konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ečiui

Karina Stankevič (3 kl.)

Ana Baranovska (3 kl.)

 

III vieta

III vieta

R. Matickienė

R. Matickienė

14

Rajoninis lenkiškų mokyklų matematikos ir biologijos konkursas „Ekomat”

Vyresniųjų klasių mokiniai

II vieta

R. Šuscickaja

 

15

Matematikos konkursas „Olimpis-2018” ﴾Rudens sesija.

Romuald Milevskij ﴾8 kl.﴿

II vieta

R. Šuscickaja

 

16

Rajoninis pleneras, skirtas 100-osioms Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo metinėms

Kamil Milevskij ﴾8 kl.﴿

III vieta

D. Žukienė

 

17

Rajoninis istorinių žinių konkursas, skirtas 100-osioms Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo metinėms

Vyresniųjų klasių mokinių komanda

II vieta

R. Piotrovski

 

18

Rajoninis istorinių žinių konkursas, skirtas 100-osioms Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo metinėms

Vyresniųjų klasių mokinių komanda

II vieta

R. Piotrovski

 

19

Rajoninis istorinių žinių konkursas, skirtas 100-osioms Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo metinėms

Vyresniųjų klasių mokinių komanda

II vieta

R. Piotrovski

 

20

Trakų r. 2017-2018 m. m. sporto žaidynių merginių tinklinio varžybos.

Merginų komanda

II vieta

R. Masalis

 

21

Trakų r. 2017-2018 m. m. sporto žaidynių vaikinų tinklinio varžybos.

Vaikinų komanda

II vieta

R. Masalis

 

22

Trakų rajono bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų stalo teniso varžybos.

Vaikinų komanda

I vieta

R. Masalis

 

23

2017-2018 m. m. sporto žaidynių zoninės stalo teniso varžybos.

Vaikinų komanda

II vieta

R. Masalis

 

24

Stalo tenisas

Donatas Novickis ﴾4 kl.﴿

III vieta

R. Masalis

 

25

Lietuvos jaunių ir jaunučių top -12 stalo teniso čempionatas

 

Evelina Grinevič ﴾10 kl.﴿

Pateko į geriausių 2018 m. stalo teniso žaidėjų sąrašą

R. Gžybovski

G. Grinevič

 

26

Rajoninė fizikos olimpiada

Kamilia Edita Fominova ﴾10 kl.﴿

II vieta

R. Gžybovski

 

27

Rajoninė anglų kalbos olimpiada

Kamilia Edita Fominova ﴾10 kl.﴿

II vieta

K. Balahtar