2019 metų mokinių pasiekimai

Nr.

Pasiekimų sritis

Dalyviai

Vieta

Rengęs mokytojas

1

Tinklinis: Visų tipų rajono BLM varžybos.

7-10 kl. mokiniai

I vieta

A. Kaveckas

2

Rajoninis skaitovų konkursas „Pavasaris poezijoje“.

Magdalena Abucevič ﴾1 kl﴿.

III vieta

E. Lavrukaitienė

Gabriela Vansovič ﴾1 kl.﴿

Padėkos raštas

E. Lavrukaitienė

Paulina Naumovič ﴾3 kl.﴿

I vieta

L. Kašėtienė

Gabriela Klebeko ﴾3 kl. ﴿

Padėkos raštas

L. Kašėtienė

Beata Baranovska ﴾4 kl. ﴿

III vieta

V. Naumovič

3

Rajoninis konkursas „Lenkų diktantas”

Amelija Naumovič ﴾6 kl. ﴿

I vieta

I. Orlova

Jurgita Butkevičiūtė ﴾6 kl. ﴿

II vieta

I. Orlova

Justyna Baranovska ﴾8 kl. ﴿

III vieta

I. Orlova

4

Rajoninis konkursas „Būk pasveikinta, gimtoji kalba”

Paulina Naumovič ﴾3 kl. ﴿

I vieta

L. Kašėtienė

Dominika Tomaševič ﴾4 kl. ﴿

II vieta

V. Naumovič

5

Rajoninis 3-4 klasių skaitovų konkursas

Gabriela Klebeko ﴾3 kl. ﴿

III vieta

D. Daukševičienė

6

Rajoninis Barbaros Sidorovič meninio skaitymo konkursas

Ana Baranovska ﴾ 5 kl.﴿

I vieta

I. Orlova

Kornelija Pilecka﴾ 6 kl.﴿

II vieta

7

Rajoninis meninio skaitymo konkursas „Eilių ir pasakų šaly”

Ana Baranovska ﴾5 kl. ﴿

II vieta

R. Matickienė

Karolina Pavliukevič ﴾8 kl. ﴿

II vieta

D. Daukševičienė

Emilija Baranovska ﴾10 kl. ﴿

III vieta

D. Daukševičienė

8

Rajoninis dailyraščio konkursas „Auksinė plunksnelė”

P. Rimkaitė ﴾1 kl. ﴿

I vieta

E. Lavrukaitienė

O. Rynkevič ﴾1 kl. ﴿

Padėkos raštas

E. Lavrukaitienė

Gabriela Klebeko ﴾3 kl. ﴿

Padėkos raštas

L. Kašėtienė

K. Stankevič ﴾4 kl. ﴿

Padėkos raštas

V. Naumovič

9

Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos

Alanas Gudalevičius ﴾8 kl. ﴿

II vieta

A. Kaveckas

Klaudija Laurukaitytė ﴾8 kl. ﴿

II vieta

Justyna Baranovska ﴾8 kl. ﴿

II vieta

Tomas Dapkevičius ﴾10 kl. ﴿

II vieta

10

Rajoninė mini olimpiada

Justyna Baranovska 9 kl.﴿ III vieta I. Orlova
11 Rajoninis meninio skaitymo konkursas „Kresy 2019” Amelija Naumovič 7 kl.﴿ III vieta I. Orlova

12

Rajoninis lenkų patriotinės poezijos konkursas „Wszystko, co polske stanowi”

Paulina Naumovič ﴾4 kl.﴿

I vieta

L. Kašėtienė

13

Rajoninis lenkų patriotinės poezijos konkursas „Wszystko, co polske stanowi”

Rafal Naumovič ﴾4 kl.﴿

III vieta

L. Kašėtienė

14

Rajoninis lenkų patriotinės poezijos konkursas „Wszystko, co polske stanowi”

Emil Fominov ﴾1 kl.﴿

Padėkos raštas

V. Naumovič

15

Rajoninis lenkų patriotinės poezijos konkursas „Wszystko, co polske stanowi”

Gabriela Klebeko ﴾4 kl.﴿

Padėkos raštas

L. Kašėtienė