Paskutinio skambučio šventė

Mokslo metų pabaigos renginiai prasidėjo gegužės 27 d. vykusia sporto švente, kurią organizavo kūno kultūros mokytojas Rimantas Masalis. Jos metu buvo išrinktos šių metų sportiškiausios klasės – aštunta ir septinta, surinkusios vienodai balų trumpos distancijos, ilgos distancijos, šaudyklinio bėgimo ir šuolio į tolį rungtyse.

Gegužės 31 d. nuskamėjo paskutinis 2015-2016 mokslo metų skambutis. Šį iškilmingą renginį organizavo 10 klasės mokiniai su auklėtoja Lilija Kieras. Dešimtokams šie metai mūsų mokykloje buvo baigiamieji. Išlaikyti Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo egzaminai ir po trumpo vasaros atokvėpio jų laukia kažkas naujo – nauja ugdymo pakopa, jau kitas jų jauno gyvenimo žingsnis. Dešimtos klasės moksleiviai nepagailėjo dėmesio juos ugdžiusiems pedagogams: skyrė daug šiltų žodžių, dovanojo nuostabių gėlių, o mokyklos kieme nuo šiol augs šios dešimtokų laidos sodintas dekoratyvinis medis. Mokyklos absolventai įteikė mokyklos raktą dabartiniams devintokams. Mokyklos raktas simbolizuoja atsakomybę už mokyklą, bendruomenę, kviečia būti pavyzdžiu jaunesniems ugdytiniams.

Šis paskutinis skambutis buvo ypatingas ir ketvirtos klasės mokiniams. Jie sėkmingai įveikė pirmajį ugdymo etapą – įgijo pradinį išsilavinimą. Ateinančiais mokslo metais jų statusas bus jau kitoks – jie bus nebe pradinukai, o išdidūs penktos klasės mokiniai.

Saugios ir gražios vasaros linkime visai Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos bendruomenei – mokiniams ir jų mokytojams!

Informacijos autorė Edita Rumbutė

Nuotraukų autorė Violeta Naumovič