2019 metų kovo 19 d. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijoje vyko visų tipų bendrojo lavinimo mokyklų tinklinio varžybos.

Smagu, kad pirmą kartą mokyklos sporto istorijoje vaikinų komanda tapo tokio rango varžybų čempionais, nes iki šiol čempionėmis tapdavo tik merginos. Vaikinus reikia pagirti už sportinį charakterį. Jie rungtyniavo iki pat pabaigos, plėšte išplėšė pergalę, paskutiniu momentu pademonstravo ,,sportinį charakterį“.

Būtina pastebėti, kad toks rezultatas atsirado mokyklos direktoriaus R. Gžybovskio dėka, nes būtent direktorius suformavo bazinius technikos bei taktikos elementus.

Ateityje, net jei nei vienas iš šių varžybų dalyvių niekada netaps aukšto meistriškumo sportininku, bet patirtis, kaip siekti tikslo sąžiningai ir iki galo (iki paskutinio taško, iki paskutinio teisėjo švilpuko), praplečia suvokimą, kad vieni be kitų nei komandos žaidėjai, nei, kaip varžovai be varžovų iš skirtingų komandų yra niekas, nes tik varžovų dėka galima įvertinti savo lygį ir sužinoti savo klaidų bei privalumų ,,nišą“.

Apibendrinant galima pasidžiaugti, kad mokyklos vaikinai ,,įmynė gilią pėdą“ tinklinio tradicijų kontekste ir pratęsė daug metų trukusią mokyklos merginų dominavimą rajono tinklinio ,,erdvėje“.

Andrius Kaveckas,   

kūno kultūros mokytojas