Mūsų mokykla šiais metais Nepriklausomybės dieną paminėjo kitaip nei įprasta. Visą savaitę mokiniai kūrė šventei skirtus darbelius ir siuntė juos mokytojams.
Priešmokyklinės grupės mokiniai, vadovaujami mokytojos Galinos Grinevič piešė piešinius ir rašė sveikinimus. Lietuvių kalbos mokytojos Renatos Matickienės iniciatyva 1-4 klasių mokiniai piešė ir rašė sveikinimus ,,Linkėjimai Lietuvai iš mažos širdelės‘‘. Pradinių klasių mokytojos Violeta Naumovič ir Elvyra Lavrukaitienė, technologijų mokytoja Božena Lavrukevič inicijavo kūrybinių darbelių su Lietuvos simboliais ir atributika gamybą. Mokiniai gamino įvairius darbelius, fotografavo juos ir siuntė mokytojoms. Muzikos mokytoja Lilija Kieras mokė mokinius dainelių apie Lietuvą.
Viską vainikavo viktorina ,,Dainuoju Lietuvą‘‘, kurioje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Užduotis paruošė anglų kalbos mokytoja Jūratė Repčikienė, o pačią viktoriną vedė renginio organizatorės mokytojos Lilija Kieras ir Jūratė Repčikienė. Mokinių užduotis buvo paklausyti 1 minutės trukmės dainos apie mūsų kraštą ištrauką ir atspėti pavadinimą ir atlikėją.
Viktorina prasidėjo lietuvių kalbos mokytojos Daivos Daukševičienės vadovaujamų mokinių sukurtomis pateiktimis apie istorines Lietuvos vietas. Po to mokiniai aktyviai varžėsi, kas geriausiai pasiruošė dainų konkursui.
Viktorinos nugalėtojais tapo 7 klasės komanda. Ačiū moksleivėms Anai ir Alicijai už puikų pasiruošimą, o visiems kitiems už aktyvų dalyvavimą. Mokiniai ne tik išgirdo daug gražių žodžių apie Lietuvą, bet ir susipažino su dainų atlikėjais, tarp kurių buvo ir mūsų kraštietė žinoma dainininkė Evelina Sašenko.
Anglų kalbos mokytoja Jūratė Repčikienė