Saulėtą ir gražų ketvirtadienį, rugsėjo 28 d. 1-8 klasių mokiniai apsilankė Pelėdų parke, kuris yra įsikūręs Vilniaus raj., Rudaminoje. Kiek džiaugsmo buvo pirmokams pirmą kartą važiuojant dideliu autobusu ir dalyvauti edukacijoje su vyresniais draugais!
Puikus oras, pakili nuotaika lydėjo vaikus ir mokytojas edukacijos bei kelionės metu. Gražioje aplinkoje, gamtos apsuptyje mokiniai susipažino su įvairiomis pelėdų bei apuokų rūšimis, jų gyvenimo subtilybėmis. Gidas papasakojo daug įdomių faktų apie plėšriąsias gražuoles – pelėdas. Vaikai nustebo sužinoję, kad pelėda – paukštis mintantis pelėmis. Įdėmiai klausėsi pasakojimo, kad pelėdinių paukščių plunksnos yra ypatingos. Jos turi itin švelnius galiukus, todėl skrisdamos nesukelia nė menkiausio garselio. Edukacijos metu mokiniai buvo labai aktyvūs, uždavinėjo daug klausimų ir kantriai sulaukdavo įdomių atsakymų.
Edukacinės išvykos metu vaikai ne tik patyrė daug džiaugsmo, bet ir praplėtė gamtamokslines žinias. Susipažino ne tik su pelėdomis, bet turėjo galimybę pamatyti įvairių rūšių triušių, grožėtis parko teritorijoje esančiame tvenkinyje gyvenančiomis įvairiaspalvėmis žuvimis.
Išvyka suteikė daug teigiamų emocijų, praplėtė mokinių akiratį. Už įdomią ir turiningą edukaciją dėkojame Trakų amatų centrui. Trakų krašto tradicinių amatų centras Trakų amatų centro NVŠ būreliai
Elvyra Lavrukaitienė
2 klasės auklėtoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Lilia Kieras Violeta Naumovic Eleonora Pa Elvyra Ir Robertas Lavrukaitis