Praėjusią savaitę į mūsų mokyklos sporto salę, mokinių džiaugsmui, atvyko sferinis kinas. Tai paslaptinga 360* kampu veiksmo erdvė aplink mus, sukurianti įspūdingą vaizdą ir iliuzijas….. Kviečianti visus į virtualią tikrovę, kurioje skridome į nesibaigiančias kosmoso platybes,  nėrėme į  vandenyno gelmes ir plaukiojome su rykliais… Kitu kampu išvydome pasaulio stebuklus, o svarbiausia – pasijutome tikrais neįtikėtinų įvykių dalyviais!

Sferinis kinas – labai įdomi netradicinio ugdymo pamoka ir naudinga pramoga, kurios metu ne tik mokaisi, bet ir turi galimybę pasijunti lyg tikras astronomas, galintis bendrauti su žvaigždėmis, planetomis. Per visą kupolą besisukantys vaizdai, krintančios žvaigždės sudarė tikrovišką reginį… Visi moksleiviai turėjo galimybę atrasti šio kino privalumus, iš jo pasimokyti ir daugiau sužinoti apie astronomiją, teleskopus ir visą mūsų galaktiką.

Sferinio kino vaizdai visus tiesiog sužavėjo. Programoje mokiniai pasisėmė daug naujų žinių, gerų emocijų ir tuo pačiu patyrė pramogą, kuri paliko neišdildomą įspūdį.

Vida Kasperavičiūtė,

Chemijos mokytoja