Vasario 9 d. Senųjų Trakų bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoja, muzikos pedagoge, edukacinių veiklų autore Inga Gučiene, kuriame dalyvavo Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos 3 ir 4 klasės mokiniai su mokytojomis Agnieszka Naimavičiene ir Elvyra Lavrukaiteine.

I. Gučienė pristatė muzikinę pasaką „Metų laikai“, pagal jos pačios sukurtą ir 2020 metais išleistą knygą „Draugų dienos“. Knygos atsiradimą paskatino sūnaus Dominyko pamąstymai apie tai, kad obuolys gali draugauti su driežu, voras su muse, lazdynas su vovere…

Klausydamiesi rašytojos pasakojimų ir dainelių vaikai keliavo per 4 metų laikus. Sužinojo,  kad pavasario saulė pabunda anksti ir yra dar vaikas, vasarą – yra jau paaugusi ir šviečia vis stipriau, mažai miega, nes turi daug darbų, rudenį ji kaip gamtos mama, o žiemą džiugina mažiau, nes jau pavargusi ir spinduliukai jos silpni.

Dėkojame Trakų viešosios bibliotekos Senųjų Trakų filialo vyr. bibliotekininkei Agnieškai Uscilienei už pakvietimą į susitikimą, o autorei Ingai Gučienei už įdomią pažintinę-praktinę edukaciją apie metų laikus, kurios metu tvyrojo puiki nuotaika ir teigiamos emocijos.

 

Elvyra Lavrukaitienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

pradinių klasių mokytoja