Vasario 8-10 dienomis mokykloje vyko projektinė savaitė, skirta Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, paminėjimui. Šiemet 5-10 klasių moksleiviai  per istorijos ir lietuvių kalbos pamokas kalbėjo apie valstybės susikūrimo istoriją, skaitė kūrinius, patys kūrė  sakinius, pasakojimus apie Lietuvą, piešė piešinius. Mokiniai žiūrėdami pateiktus filmukus ir skaidres dar kartą prisiminė svarbiausias Lietuvai datas, svarstė, kodėl tokia svarbi yra laisvė, kuo garsi yra Lietuva, ką gražaus ir unikalaus paveldėjome iš protėvių ir kokią ateitį kuriame dabar.

Penktadienį, vasario 11 d., mokyklos aktų salėje vyko netradicinė istorijos pamoka – renginys, skirta Vasario – 16-ajai. Joje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Pamoką pradėjome sugiedodami Lietuvos himną. Visus, su šia kiekvienam piliečiui brangia švente, pasveikino mokyklos pavaduotoja Elvyra Lavrukaitienė, 3-4 klasių mokiniai skaitė pranešimą „Nepriklausomybės link“. Pranešėjai akcentavo svarbius istorinius įvykius, vedusius į nepriklausomybės paskelbimą,  papasakojo apie patį Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymą 1918 m. Pranešimo metu skambėjo dainos, eilės, gražūs žodžiai apie Lietuvą. Renginį vainikavo bendra daina „Nupiešiu Lietuvą“, linksmai prisijungė dainuoti ir visi žiūrovai. Taip Vasario 16-osios proga pasveikinome savo Tėvynę ir save.

Savaitės renginius mokykloje organizavo muzikos mokytoja L. Kieras, lietuvių kalbos mokytoja D. Daukševičienė ir istorijos mokytoja A. Naimavičienė.

                                  Istorijos mokytoja A. Naimavičienė